Jednostki Działalności Administracyjnej


DZIAŁ SPRAW PRACOWNICZYCH I SPRAW SOCJALNYCH
Kierownik - Agnieszka Fołta-Sarna
KONTAKT: tel. 22 570-93-49,
e-mail: kierownikkadr@coi.waw.pl

DZIAŁ PŁAC
Kierownik: mgr Beata Sobolewska
KONTAKT: tel. 22 570-92-70,
e-mail: beatasobolewska@coi.pl

DZIAŁ DS. ROZLICZEŃ ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH
Kierownik: mgr inż. Magdalena Sakowicz
KONTAKT: tel. 22 546-30-65, fax.22 546-29-50,
e-mail: adaw@coi.waw.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
Kierownik: lic. Bożena Dej
KONTAKT: tel. 22 570-94-47,
e-mail: bdej@coi.waw.pl

DZIAŁ ANALIZ EKONOMICZNYCH I PLANOWANIA
Kierownik: mgr Anna Brylicka
KONTAKT: tel. 22 570-94-08
e-mail: anna.brylicka@coi.pl

DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I ZAOPATRZENIA
p.o. Kierownik: Mariola Balikowska
KONTAKT: tel./fax: 22 570-94-09,
e-mail: mariola.balikowska@coi.waw.pl

DZIAŁ FUNDUSZY ZEWNĘTRZNYCH I INWESTYCJI
Kierownik: mgr Joanna Adasik
KONTAKT: tel. 22 570-93-07

DZIAŁ GOSPODARKI APARATUROWEJ
Kierownik: Ewa Leonowicz
KONTAKT: tel. 22 546-25-97, fax.22 546-31-84,
e-mail: ewa.leonowicz@coi.pl

DZIAŁ TECHNICZNY
Kierownik: mgr inż. Paweł Kosiński
KONTAKT: tel. 22 546-23-32, fax.22 546-25-90,
e-mail: pawel.kosinski@coi.waw.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO - TECHNICZNY
Kierownik: mgr inż. Ryszard Olborski
KONTAKT: tel. 22 570-91-61,
e-mail: rolborski@coi.waw.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO - GOSPODARCZY
Kierownik: mgr inż. Katarzyna Jagieła
KONTAKT: tel. 22 546-29-01, fax.22 546-29-03
e-mail: kjagiela@coi.waw.pl

ARCHIWUM ZAKŁADOWE I DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ
Kierownik: mgr Leszek Sitek
KONTAKT: tel. 22 546-27-45,
e-mail: lsitek@coi.waw.pl

DZIAŁ INFORMATYKI
Kierownik: mgr Piotr Brylicki
KONTAKT: tel. 22 546-27-35,
e-mail: pbrylicki@coi.waw.pl

DZIAŁ ORGANIZACYJNY
Kierownik: mgr Marcin Ozygała
KONTAKT: tel./fax. 22 570-94-83
e-mail: marcin.ozygala@coi.waw.pl

ZESPÓŁ RADCÓW PRAWNYCH
Koordynator: Jolanta Paziewicz-Laskowska
KONTAKT: tel. 22 570-94-24,
e-mail: zrp_sekretariat@coi.pl

RZECZNIK PRASOWY
Ewelina Kopic-Melillo
KONTAKT: tel. 22 570-93-16,  517-117-930
e-mail: ewelina.kopic@coi.pl

DZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA PRACY I NADZORU ŚRODOWISKOWEGO
Kierownik: inż. Gracjan Rutkowski
KONTAKT: tel./fax: 22 546-30-99,
e-mail: grutkowski@coi.pl

DZIAŁ ds. SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA
Kierownik: Małgorzata Hołówek
KONTAKT: tel./fax: 22 546-30-79,

AUDYTOR WEWNĘTRZNY
Artur Miętus
KONTAKT: tel.: 22 570-93-06
e-mail: artur.mietus@coi.pl

ADMINISTRATOR BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI
Leszek Chojecki
KONTAKT: tel.: 22 546-28-89
e-mail: leszek.chojecki@coi.pl

KOORDYNATOR DS. PIELĘGNIARSTWA LECZNICTWA OTWARTEGO
mgr piel. Anna Pieczonka
KONTAKT: tel. 22 546-27-00
e-mail: apieczonka@coi.pl

DZIAŁ ROZWOJU ZAWODOWEGO PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH
Kierownik: mgr piel. Teresa Janus
KONTAKT: tel. 22 546-30-60, fax: 22 546-30-17,
e-mail: pielegniarstwo@coi.pl

HOTEL SZKOLENIOWY
Kierownik: mgr inż. Małgorzata Cerlica
KONTAKT: tel. 22 546-20-10

KAPELAN
ks. prałat Tadeusz Bożełko
KONTAKT: tel. 22 546-22-67

Informacja wytworzona przez:
Redaktor , w dniu:  23‑11‑2007 10:48:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
mgr Katarzyna Kowalska
email: kasiak@coi.waw.pl tel.:22 546-23-29 fax: 22 546-20-80
, w dniu:  01‑01‑1970 01:00:00
Data ostatniej aktualizacji:
09‑10‑2017 09:56:54
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive